Home ludzie Sara Boruc zje własne łożysko. Zdradziła w jaki sposób zamierza to zrobić.

Sara Boruc zje własne łożysko. Zdradziła w jaki sposób zamierza to zrobić.

Żona Artura Boruca niedawno urodziła syna. Zdecydowała się na poród w domu.

Naturalne podejście przypadło jej widocznie do gustu, ponieważ jedno zdjęcie sugeruje, że Sara Boruc zje własne łożysko. Jak to zrobi?

Sara i Artur Boruc kilka dni temu przywitali na świecie kolejne dziecko. Sara postawiła na naturalny poród, a mały Noah urodził się w basenie. Na tym jednak nie kończy się jej niekonwencjonalne podejście do ciąży i porodu.

Sara Boruc była bardzo zadowolona ze swojej decyzji o porodzie w domu. Całe doświadczenie opisywała później na Instagramie:

– „Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje.”

View this post on Instagram

Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby się bał,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami,czekając ciuchutko na spotkanie z braciszkiem. Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje❤️ #boruc #borucmannei #babynono #noahborucmannei #milosc #rodzina #familyfirst

A post shared by Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name) on

Kolejne zdjęcie z Instastory żony Artura Boruca wywołało spore poruszenie. Okazało się, że kobieta zamierza zjeść własne łożysko. W swojej relacji zamieściła zdjęcie pojemnika z kapsułkami. Zostały przygotowane z jej ususzonego łożyska. Przygotowanie 150 takich tabletek kosztuje prawie 1000 zł.

Oczywiście Sara Boruc nie jest pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się na kapsułki z łożyska. Wcześniej przyjmowanie takich tabletek zachwalała między innymi Kim Kardashian.

Według wielu kobiet łożysko posiada cudowne właściwości. Wierzą, że po jego spożyciu szybciej wrócą do formy i uregulują poziom hormonów. Ten trend cieszy się coraz większą popularnością, ale badania jednoznacznie nie potwierdzają, że korzystnie wpływa na zdrowie. Niektórzy lekarze wręcz ostrzegają przed taką praktyką, twierdząc, że mogą one szkodzić.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
34
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz