Home ludzie Dagmara jeszcze kilka lat temu siedziała w więzieniu. Dziś uważa się za „Królową Życia”.

Dagmara jeszcze kilka lat temu siedziała w więzieniu. Dziś uważa się za „Królową Życia”.

Serial dokumentalny „Królowe życia” opowiada o ludziach, które osiągnęły sukces w swoim środowisku i żyją w dostatku.

Daleko im do przeciętności czym u jednych wzbudzają podziw i uznanie, a u innych falę zazdrości i krytyki. Jedną z bohaterek jest energiczna Dagmara Kaźmierska. Przeszłość tej królowej nie jest jednak zbyt kolorowa.

Dagmara bowiem w jednym z odcinków sama przyznała, że kilka lat spędziła w więzieniu. Jak do tego doszło? Okazuje się, że jej życie nie zawsze było usłane różami. Bohaterka serialu była niegdyś właścicielką agencji towarzyskiej. Nie to jest jednak najbardziej poruszające, a fakt, że została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji.

W więzieniu siedziała od 2012 roku. O tym producenci programu już nie wspomnieli. Opisali ją jako „nieprzeciętną, taką która wyróżnia się z tłumu, jest przebojowa i nie przejmuje się opiniami na swój temat”.

Luksusowa agencja działała pod nazwą „Heidi”. Dagmara wraz ze swoimi współpracownikami werbowała do pracy kobiety, które miały być barmankami. Prawda jednak wyglądała inaczej. Kiedy już je zatrudniano, zmuszano je do pracy jako prostytutki. W przypadku, gdy odmawiały, nakładane były na nie kary pieniężne, które z reguły wynosiły równowartość utraconego przez agencję w związku z tym zarobku.

– „Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych” – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, Tomasz Orepuk.

Na tym jednak nie koniec. Śledczy wykazali również, że Dagmara dwukrotnie dopuściła się handlu ludźmi.

– „Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji” – dodał Orepuk.

Mimo „czarnej historii”, została przedstawiona jako otwarta na ludzi i pogodna kobieta, która po wygodnym życiu w USA postanowiła wrócić do rodzinnego Kłodzka.

– „Z powrotem do Kłodzka przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech. Ale amerykańskie upodobanie do rozmachu weszło jej już krew. Lubi błyszczeć. Bez biżuterii i szpilek z domu nie wychodzi. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy. Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Ma żyłkę do interesów. Za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie.”

Wiedzieliście o szemranej przeszłości Dagmary?

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz