Home Niesamowite To najbardziej nawiedzony blok w Polsce. Dzieją się w nim przerażające rzeczy.

To najbardziej nawiedzony blok w Polsce. Dzieją się w nim przerażające rzeczy.

Nawiedzony blok w Polsce? Czy coś takiego w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak. Najbardziej zaskakuje to, że straszyć miałoby w całym bloku, a nie jedynie w jakiejś wydzielonej części.

Do tej pory zwykle słyszeliśmy o nawiedzonych domach, a nie o tak dużych budowlach. Co kryje się za tajemniczym blokiem w Warszawie?

Na Ursynowie w jednym z bloków dochodzi do serii dziwnych, niewyjaśnionych zgonów. Ludzie, którzy tam mieszkają, latami starali się odnaleźć przyczynę takich sytuacji. W końcu zgłosili się po pomoc do egzorcystów. Co oni sądzą o tym miejscu?

Wszystko miało się zacząć od samobójstwa kobiety. Następnie zdarzały się kolejne morderstwa i dziwne zgony. Do tego ciężkie choroby, wylewy i sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Nawet listonosz odebrał sobie życie w tym miejscu. Oczywiście mieszkańcy pragnąc tylko spokoju, sięgali po różne metody. Miejsce ich zamieszkania odwiedzali egzorcyści i wróżbici.

– „Mieszkają tam złe byty, złe formy, złe istoty, które powodują takie reakcje.”

Jedna z plotek mówi, że miejsce to jest nawiedzone przez właściciela ziemi, na której powstał blok. Odebrano mu działkę, a on przez to popełnił samobójstwo i nie może spokojnie odejść w zaświaty.

Mimo że duchy według mieszkańców nawiedzają to miejsce, oni nie mają zamiaru się wyprowadzić. Przyzwyczaili się do tego, że mają „dodatkowych” lokatorów?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz