Home ludzie Ewa Farna urodziła już kilka dni temu. Ale to dzisiaj pochwaliła się zdjęciem z synkiem.

Ewa Farna urodziła już kilka dni temu. Ale to dzisiaj pochwaliła się zdjęciem z synkiem.

Ewa Farna urodziła. Gwiazda pochwaliła się właśnie na Instagramie tą radosną nowiną. Wiemy też jakiej płci jest maluch i jak prawdopodobnie będzie miał na imię.

Wiele artystek decyduje się na zawieszenie swojej kariery, gdy spodziewają się przyjścia na świat dziecka. Ewa Farna pokazała już, że do nich nie należy, bo przez ostatnie daw miesiące robiła to, co uwielbia najbardziej, czyli występowała dla swoich fanów. Gwiazda zdecydowała, że nie zrezygnuje z pracy i będzie dawać koncerty nawet w zaawansowanej ciąży. Dotrzymała słowa, bowiem trasę koncertową zakończyła niedługo przed samym porodem.

Ewa Farna po zakończeniu trasy koncertowej pochwaliła się zdjęciem z ostatniego występu, na którym widać ogromny brzuszek gwiazdy. Co na to fani? Większość z nich jest zachwycona formą, jaką na tym etapie ciąży prezentowała gwiazda.

– Przecudowne zdjęcia. Ja się w nich zakochałam!

– Jak pięknie wyglądasz. Zdrowia życzę – czytamy

Nie zabrakło jednak też takich osób, które martwią się, że Ewa Farna w zaawansowanej ciąży na scenie może zaszkodzić dziecku.

– Czy wiesz, że Twoje dziecko też słyszy to, co się dzieje na koncercie? Nie szkodzi mu to? – czytamy w jednym z komentarzy

Patrząc na brzuch Ewy Farny, niektórzy pozwolili sobie nawet na komentarz, że piosenkarka spodziewa się bliźniaków. Myślicie, że to możliwe?

W końcu Ewa Farna urodziła, a zdjęciem z dzieckiem pochwaliła się na Instagramie. Fotografia to jednak nie wszystko. Sporo na temat maleństwa mówią zamieszczone pod zdjęciem hashtagi. Artystka pod opisem do zdjęcia napisała: #mama #artur #babyboy. Wszystko wskazuje więc na to, że maluszek będzie miał na imię Artur!

– „Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi” – piszę Ewa Farna.

Gratulacje!

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
55
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz