Home Niesamowite Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok przerażają. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się.

Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok przerażają. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się.

To, co spotka nas w przyszłości jest podobno zapisane w gwiazdach, a z nich niektórzy potrafią czytać. Dar jasnowidzenia jest często powodem do śmiech, a czasami powoduje strach.

Niby nikt nie wierzy, ale kiedy sprawdzają się pojedyncze sytuacje, zaczyna się robić dziwnie, bo przecież „jak to możliwe?”.

Baba Wanga była, jak zresztą sama o sobie mówiła, jasnowidzką. Widziała to, co ma spotkać ludzkość i dzieliła się tymi informacjami ze światem.

Niewidoma kobieta przewidywała panowanie w Europie Adolfa Hitlera, II wojnę światową, upadek ZSRR czy katastrofę w Czarnobylu. To, co zdawało się być niemożliwe do przewidzenia, dla niej nie było najmniejszym problemem.

Zmarła w 1995 roku, w wieku 95 lat. Dla wielu odeszła wtedy następczyni Nostradamusa. Odeszła przed tym, gdy na świecie technika rozwinęła się w zastraszającym tempie, a mimo to przed śmiercią powiedziała, że w 2004 roku w Azji nastąpi tsunami, udało jej się także przewidzieć powstanie ISIS i Brexit.

Baba Wanga nie zapomniała także o kolejnych latach. W swoich wizjach miała przed oczami także 2019 rok, a razem z nim widziała krach gospodarczy, który ma nastąpić. Wspomniała także o tym, że Donald Trump zachoruje na poważną chorobę, którą ciężko będzie nazwać, a doprowadzi do tego, że straci słuch i jego mózg zostanie uszkodzony. W jej wizjach pojawiał się także Władimir Putin, który ma być obiektem zamachów, a jednego z nich dokonać ma jego własnych ochroniarz.

Wizjonerka powiedziała też, że 2019 rok przyniesie dwie poważne katastrofy naturalne. Na terytorium Rosji ma spaść meteoryt, a u wybrzeża wschodniej lub południowo-wschodniej Azji nastąpi tsunami.

Sceptycy drwią z słów Baby Wangi. Czy myślicie, że czeka nas przyszłość z jej opowieści?

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz