Home ludzie Ta niepozorna para doczekała się najpiękniejszych dzieci na świecie. Tak twierdzą internauci.
1.21K

Ta niepozorna para doczekała się najpiękniejszych dzieci na świecie. Tak twierdzą internauci.

Kiedyś ludzie musieli szukać drugich połówek w promieniu niewielkich odległości. Rozwój transportu sprawił jednak, że możemy przemieszczać się po całym świecie i w temacie miłości sporo się zmieniło.

Historia widziała już wiele przypadków, w których dwoje ludzi z dwóch końców świata zakochali się w sobie i założyli rodziny.

Tak było w przypadku pewnej Malezyjki, która odnalazła swoją drugą połówkę w Szwecji.

Miłość nie wybiera. Dwie osoby, które wywodzą się z zupełnie różnych zakątków świata, a co za tym idzie kultur i religii, zakochały się w sobie i stworzyły rodzinę. Mówimy tutaj o państwie Stumbrys, które doczekało się potomstwa: 3-letniej córki Sophea i 3-miesięcznej Amiry.

Ich dziewczynki są uważane za najpiękniejsze na świecie. O tym, że tzw. mieszanka ludzi z różnych zakątków świata potrafi czynić cuda, niejednokrotnie się już przekonaliśmy. Tym razem „efekt” przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania. Sophea i Amiraa mimo bardzo młodego wieku już stały się gwiazdami na profilu mamy na Instagramie, który jest obserwowany przez blisko ćwierć miliona osób. Wszystko za sprawą niebywałej urody maluchów.

Prawda, że te dziewczynki są piękne?

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
111
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz