Home Niesamowite Ogromny wilk gonił psa po lesie. Filmik zostaje przerwany przez głośny skowyt.

Ogromny wilk gonił psa po lesie. Filmik zostaje przerwany przez głośny skowyt.

Pewien pies z Kanady musiał mieć świetny refleks, kiedy ogromny wilk zaczął gonić go po lesie. Film z incydentu został nagrany niedaleko domu rybackiego w północnym Saskatchewan.

Kamera skupia się na ciemnym kształcie w zaroślach, podczas gdy biały pies szczeka. Nagle wielki czarny wilk wybiega w kierunku psa. Kiedy czworonóg zdaje sobie sprawę, że stał się celem, zaczyna szczekać jeszcze głośniej.

Dziki zwierzak podbiegł do psa, po czym wrócił do lasu. Dzielny biały pies nie był zniechęcony pierwszym atakiem wilka i pobiegł za nim w głąb. Wilk odwrócił się w kierunku psa, a nagranie kończy się, gdy czworonóg wydaje z siebie bolesny skowyt.

Właściciel psa, który wszystko nagrywał, zaczął krzyczeć na zwierzaki. Prawdopodobnie w ten sposób próbował powstrzymać je od walki.

Po skomleniu czworonoga, nagranie zostało przerwane. Niestety, nie wiadomo, co stało się z białym psem po zakończeniu filmu.

– „Pracuję jako przewodnik wędkarski w północnym Saskatchewan i nakręciłem to wideo na jednym z naszych szlaków” – wyjaśnił mężczyzna.

Komentujący wyrazili swoje przerażenie po obejrzeniu wideo. Niektórzy sugerowali, że czarne stworzenie to wilk czarny, który znany jest ze swoich ogromnych rozmiarów.

– „To jest czarny wilk – odmiana wilka szarego. Występują u nas w Kanadzie, jednak rzadko się je widuje. Właściciel psa nie jest zbyt mądry, ponieważ pozwolił zbliżyć się temu wilkowi zbyt blisko.”

Inni komentujący byli przekonani, że stworzenie z filmu nie jest normalnym wilkiem. Zamiast tego zasugerowali, że może być to coś w rodzaju nadprzyrodzonej istoty.

Nie jesteśmy pewni, co działo się dalej, ale liczymy na to, że pies zdołał uciec.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz