Home Poruszające Próbowali wykorzystać roczną dziewczynkę. Wtedy do pokoju weszli jej rodzice.

Próbowali wykorzystać roczną dziewczynkę. Wtedy do pokoju weszli jej rodzice.

Ze wszystkich zbrodni, jakich może dopuścić się dorosła osoba, skrzywdzenie dziecka jest jedną z najgorszych, szczególnie gdy dotyka jego intymności.

W tym przypadku rodzice zdołali wyrwać córeczkę z rąk oprawcy, teraz zwyrodnialec usłyszał wyrok.

Zdarzenie miało miejsce w czerwcu 2017 roku w Kansas City w Stanach Zjednoczonych. Jayson Newlun miał opiekować się roczną dziewczynką. Był przyjacielem rodziców, więc nie mieli oporów, aby zostawić mu dziecko, gdy sami poszli do sklepu.

Nie mieli jednak pojęcia, że pod ich nieobecność, Newlun będzie próbował wykorzystać seksualnie ich malutką córkę. Szczęście w nieszczęściu, że matka dziecka zapomniała czegoś zabrać i wróciła do domu.

Gdy weszła do pokoju rocznej córki, jej oczom ukazał się najgorszy koszmar każdego rodzica. Zobaczyła, jak Newlun masturbuje się, dotykając miejsc intymnych jej dziecka. Robił też dziewczynce zdjęcia.

Przerażona matka zachowała zimną krew i zadzwoniła na policję. Jednak ojciec dziewczynki nie zamierzał czekać na funkcjonariuszy. W zrozumiałym ataku wściekłości rzucił się na Newluna i powalił go na ziemię. Zaczął okładać go pięściami, a później kilkukrotnie uderzył szufladą.

Podczas przesłuchania Newlun nie potrafił wytłumaczyć dlaczego próbował wykorzystać seksualnie córkę swoich przyjaciół. Przyznał się do winy i zgodził się na współpracę z policją.

28-latek został aresztowany. Prokuratura postawiła mu zarzut wykorzystania seksualnego nieletniego pierwszego stopnia. W trakcie procesu matka krzyknęła do zwyrodnialca:

– „Mam nadzieję, że wylądujesz za to na samym dnie.”

Napastnik odpowiedział tylko, że też ma taką nadzieję. Ostatecznie sąd skazał go na 265 lat więzienia.

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
83

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz