Home ludzie Agnieszka Kotońska pokazała swój brzuch. Pod zdjęciem aż zawrzało.
1.23K

Agnieszka Kotońska pokazała swój brzuch. Pod zdjęciem aż zawrzało.

Agnieszka Kotońska pokazała brzuch. Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem” pochwaliła się zdjęciem z siłowni.

Warto dodać, że Aga już od dłuższego czasu odchudza się i ćwiczy. Dlatego nie ma, co się dziwić, że kobieta przeszła sporą metamorfozę.

Agnieszka to jedna z gwiazd telewizji TTV. Razem z synem i mężem biorą udział w „Gogglebox”. Z początku kobieta wyglądała zupełnie inaczej, ale teraz po wielu trudach, prezentuje się świetnie. Oczywiście Aga nadal nie zakończyła swojej walki, ale już teraz widać, że wykonała mnóstwo pracy.

Na zdjęciu z siłowni nie ma już prawie śladu po jakichkolwiek nadprogramowych kilogramach!

Aga jednak uważa, że przed nią jeszcze sporo pracy. Pod swoim zdjęciem napisała, ile planuje jeszcze schudnąć i przy okazji zmotywowała innych do pracy nad sobą.

„Hej kochane aniołki!!! ❤❤❤❤

Endorfiny fruwają!! Ha… Jestem szczęśliwa! Ale powroty na siłownię są ciężkie. 😪 Jednak systematyczna praca nad sobą przyniesie efekty i to będzie nagroda za cały nasz trud! Wylany pot! Cel – 5 kg!

Zawsze jest dobry moment by zacząć!❤”

Niestety, niektórzy uważają, że Aga odrobinę poprawia swoje zdjęcia.

– „Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z metamorfozy na Pani insta. Te rodzinne z Malwina. Jak siedzi Pani w złotej sukience to pełno fałdek i brzuch się wylewa. Zdjęcie troszkę podciągnięte. Podobnie w tym czerwonym kombinezonie. Co prawda progres jest i to bardzo duży ale nie zakłamujmy już tak rzeczywistości :)”

– „Prawda w oczy kole he he pewnie tez za chwilę będę usunięta albo nie sama tą niby gwiazdę usunę bo ręce opadaja jak sie czyta lub słucha co mowi. WRÓĆ NA ZIEMIĘ KOBIETO”

Z kolei inni są wprost zachwyceni:

– „Wow,cudnie!😍”

– „Pani Ago super! Jest Pani nasza Poznańska gwiazdeczka, nie ma co patrzeć na komentarze, ważne być czuć się dobrze z samym sobą!! No i Anna Lewandowska dała serduszko więc to już nie żarty”

– „Aguś jako Tyś je raketa❤️! Szacun metamorfoza pełną gębą… To ciężka pracą ludzie dochodzą do takiej formy i jak najbardziej trzeba się tym chwalić…! Za krótkie życie żeby przejmować się opinią ludzi… Chcesz zrobić tatuaż zrób, chcesz przykleić rzęsy zrób, chcesz się rozstać zrób, chcesz pokazać ciałko w mediach zrób… Człowiek opętany ludźmi z post komuny wiecznie czegoś się będzie bał.. .. Życie krótkie… Róbmy to co nas uszczęśliwia! Aga wszystkiego najlepszego Jesteś mega seksi żoną, matką i babcią! Nigdy niech nikt Ci nie dyktuje co masz robić, jak wyglądać, lub pokazywać się tu czy tam! Pozytywnych wibracji laska! 🌹😁🌻😚”

Oczywiście my także uważamy, że fakt iż sama Ania Lewandowska polubiła fotografię z siłowni Agi także o czymś świadczy…

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz