Home Film Babcia Kiepska była w młodości przepiękną kobietą. Mężczyźni musieli za nią szaleć.

Babcia Kiepska była w młodości przepiękną kobietą. Mężczyźni musieli za nią szaleć.

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych babć w Polsce. Babć, bez której nie istniałby „Świat według Kiepskich”.

Krystyna Feldman była świetną aktorką, która stworzyła kultową już postać niejednokrotnie bawiącą widzów do łez.

Mimo iż gwiazda polskiego serialu odeszła w 2007 roku, widzowie nadal o niej pamiętają. Mało osób wie jednak, że babcia Kiepska za młodu była naprawdę śliczna. Trudno w to uwierzyć? Udało nam się dotrzeć do jednego ze zdjęć, które jest najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów.

Krystyna Feldman to jedna z tych osób, które zaczęły być znane dopiero w dojrzałym wieku. Czy ktoś z Was jest w stanie wyobrazić sobie babcię Kiepską za młodu? Aktorka zawsze będzie nam się kojarzyć ze starszym, życzliwym uśmiechem oraz urokliwymi zmarszczkami, które były bardzo charakterystyczne.

Krystyna Feldman za młodu była bardzo ładna. Ten piękny, łagodny uśmiech towarzyszył jej do końca życia.

Nie sposób byłoby się w niej wtedy nie zakochać. Urodę aktorki podkreślały ciemne włosy i piękne oczy. Całości dopełniała skromność, niezwykła pogoda ducha i pracowitość.

– „Dla mnie to nie ma znaczenia, czy rola, którą gram, jest główna, czy drugoplanowa. Bardzo lubiłam te swoje epizody. Trzeba się wówczas bardzo zmobilizować, bo wcale nie jest proste zagrać epizod w taki sposób, żeby on zaistniał. A moje ludzie pamiętają latami” – powiedziała w jednym ze swych ostatnich wywiadów.

Kiedy na nią spojrzymy, nasuwa nam się na myśl tylko jedno pytanie. Dlaczego w tamtych czasach tak piękna kobieta nie była angażowana do ról amantek?

Chociaż Krystyny Feldman nie ma już z nami, nigdy nie zapomnimy jej genialnych ról i występów.

Twoja reakcja?

Super
Super
38
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz