Home ludzie Królowa życia dodała kolejne zdjęcie ze szpitala. Komentarzom nie ma końca.

Królowa życia dodała kolejne zdjęcie ze szpitala. Komentarzom nie ma końca.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że bohaterka programu „Królowe życia”, Dagmara Kaźmierska, trafiła do szpitala.

Mimo iż gwiazda nie napisała dokładnie, co było przyczyną jej pobytu w placówce, nieoficjalnie wiadomo, że miała wypadek samochodowy. Podobno zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny. Od tego momentu „Królowa życia” regularnie relacjonuje w serwisach społecznościowych swój pobyt w placówce.

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z pobytu w szpitalu. Tym razem pochwaliła się posiłkiem. Mimo iż polskie placówki znane są raczej z tego, że na ogół słabo karmią, wydaje się, że gwiazda reality show nawet w trakcie leczenia traktowana jest po królewsku. „Królowa życia” pozuje na zdjęciu z kawałkiem ciasta z galaretką, bitą śmietaną i malinką, które ma jej umilić popołudniowe picie kawy. Do tego wszystkiego towarzyszy jej miś, o którym również wspomniała w swoim wpisie.

– „Ciasteczko do kawki już było ? Bo wiecie , że bez tego ani rusz 😜😜😜Mój Misiu PAULO ❤️jest ze mną ❤️Dba o mnie . Dodaje sił 😘Wy wysyłacie mi dobrą energię 💥❤️💥❤️💥za co niezmiernie Wam dziękuję 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Odsyłam z mnóstwem buziaków 💋💋💋💋💋Radosnego dnia Kochani ❤️❤️❤️”

Zdjęcie cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Polubiono je ponad 50 tysięcy razy. W komentarzach znajdziemy mnóstwo ciepłych słów od internautów, którzy życzą „Królowej życia” szybkiego powrotu do zdrowia. Część z nich nie ukrywa też, że czeka na nowe odcinki programu.

– „To jest prawdziwa królowa życia. Tryska energią, make up zrobiony, korona poprawiona. Tak trzymać Pani Dagmaro. Szybkiego powrotu do zdrowia 😊”

– „Wracaj szybko do zdrowia kochana, a Jacuś niech trenuje barki żeby Ciebie nosić 😉”

– „Szybkiego powrotu do zdrowia!!! 💪🤞😘”

– „Dagmarko powracaj do zdrowia szybko 🙂 moc uścisków i całuski dla ciebie”

– „Kochana, żeby Cię jak najmniej bolało i jak najszybciej się goiło. Buziaczki 😘😘😘🤗”

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz