Home ludzie „Mam was w du*ie, krótko mówiąc”. Ostre słowa Doroty Wellman.

„Mam was w du*ie, krótko mówiąc”. Ostre słowa Doroty Wellman.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” Dorota Wellman często wyraża swoje zdanie publicznie i nierzadko robi to dosadnie. Podobnie było i tym razem.

Prezenterka podkreśliła, że w jej życiu zawodowym padło pod jej adresem mnóstwo gorzkich, niekiedy bardzo niemiłych słów. Ona sama zdaje się jednak nie przejmować krytyką. Ignoruje wszystkie takie docinki i spełnia się zawodowo, a także prywatnie, bez względu na to, co sądzą o niej inni ludzie.

Wellman oznajmiła, że nic nie robi sobie z komentarzy, których autorami są osoby bez żadnych zainteresowań i pasji.

– „Hejterów mam w dupie, krótko mówiąc. Nie czytam czegoś, co jest wylaniem czyichś kompleksów, co jest brudem, który komuś przecieka przez palce, nie interesuje mnie to” – mówi prowadząca „Dzień Dobry TVN”.

Zupełnie inaczej podchodzi do uwag ze strony bliskich jej osób.

– „Interesują mnie tylko konstruktywne uwagi, a takie otrzymuję od osób bliskich i one mogą być czasami bolesne, ale są ważne dla mnie. Sam hejt nie jest żadną wartością” – dodaje.

Hejterzy najczęściej uderzają w to, co widzą. W przypadku Doroty Wellman jest to nadwaga, z którą prezenterka zmaga się od lat. Nie oznacza to jednak w żaden sposób, że ją promuje. Wręcz przeciwnie…

– „Napisałam to wyraźnie w swojej książce, że nie promujemy otyłości, zwłaszcza że w tej książce tylko ja jestem gruba. To jest skutek choroby, nic na to nie poradzę i nie przeskoczę tego, także nie powieszę się z tego powodu, że jestem grubsza niż inni. Jestem absolutnie przeciwna promowaniu otyłości i sądzę, że to jest bardzo szkodliwe, choć jestem także przeciwna propagowaniu superszczupłości, bo to jest równie niezdrowe jak otyłość” – mówi Dorota Wellman.

Twoja reakcja?

Super
Super
240
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz