Home ludzie Roksana Węgiel szczerze o szkole. Internauci skrytykowali słowa 14-latki.

Roksana Węgiel szczerze o szkole. Internauci skrytykowali słowa 14-latki.

Roksana Węgiel i nauka? Niestety zwyciężczyni Eurowizji Junior nie ma na nią zbyt wiele czasu. Jednak młoda gwiazda potrafi sobie z tym poradzić.

Jak z pewnością większość z Was wie, Roksana ma 14 lat i nadal się uczy. W związku z dynamicznym rozwojem kariery ma coraz mniej czasu na edukację. Teraz jej życie kręci się dookoła koncertów, reklam i sesji zdjęciowych. Młoda piosenkarka wie jednak, jak ważna jest nauka. Dlatego ma swoje sposoby na to, aby jej nie zaniedbywać.

W rozmowie z „Faktem” Roxie zdradziła, że robi wszystko, aby nadrobić ewentualne zaległości.

– „Czasami jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia.”

Ile ludzi, tyle opinii. Oczywiście wypowiedź Roksany nie umknęła uwadze Internautów. Oto niektóre komentarze:

– „14-latka to ma obowiązek uczęszczania do szkoły jak każdy inny uczeń”

– „Do nauki a nie stroić się, woda sodowa w łeb wali, a gdzie rodzice?????”

– „To może ukrócić trochę te występy, nie tylko kasa, ale i nauka. Rodzice chyba materialiści, a ze zdolnej dziewczyny wyrośnie pusta i zadufana w sobie”

– „Oj dziecko, bez przesady ,zawiesza się karierę na kołek i bierze się za naukę bo później będzie płacz i zgrzytanie zębów”

Przypomnijmy, że o Roksanie po raz pierwszy usłyszeliśmy dzięki The Voice Kids. Później pojawiły się kolejne single, a apogeum popularności nastąpiło, gdy zdobyła pierwsze miejsce w 16. Konkursie Eurowizji Dla Dzieci.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz