Home ludzie Roksana Węgiel zatrzymana przez policję w drodze na koncert. „Przepraszam was kochani”.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję w drodze na koncert. „Przepraszam was kochani”.

Policja zatrzymała Roksanę Węgiel, gdy ta była w drodze na koncert w Lubartowie. Młoda artystka o sprawie poinformowała w mediach społecznościowych. Przez incydent nie zdążyła dotrzeć na występ.

2 czerwca w Lubartowie miał miejsce koncert z okazji Dnia Dziecka. Na scenie wystąpili m.in. Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Sławomir, Cleo, Feel czy 4Dreamers. Niestety na wydarzeniu zabrakło najbardziej wyczekiwanej artystki – Roksany Węgiel. Jak się później okazało, młoda gwiazda została zatrzymana przez policję, gdy jechała na występ.

W tym samym dniu Roxie opublikowała na swoim Instagramie wyjaśnienie, a także przeprosiny dla swoich fanów. Opisała też dokładnie, co się stało.

– „Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane. 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, przepraszam was kochani.”

Roxi nie chciała zawieść swoich fanów i pojechała do Lubartowa, aby spędzić z nimi czas. Pojawiła się na rynku, aby porozmawiać, rozdać autografy i pośpiewać ze swoimi fanami. To wspaniała postawa. Wielu w takiej sytuacji z pewnością postanowiłoby jechać do domu.

Głos w sprawie zatrzymania auta z Roksaną Węgiel zabrała także Małopolska Policja. Stanowisko to rzuca nowe światło na całą sprawę. Jak się okazało, kierowca Roksany nie był do końca bez winy. Na Twitterze małopolskiej policji pojawił się post.

– „Tak to jest, jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano a kierowcę czeka sprawa w sądzie.”

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz