Home Poruszające Z rzeki wyłowiono ciała braci. Ratownicy szukają jeszcze 4-letniej Marysi.

Z rzeki wyłowiono ciała braci. Ratownicy szukają jeszcze 4-letniej Marysi.

Do tych tragicznych wydarzeń doszło we Francji. Siedmioosobowa grupa Niemców spędzała dzień ojca nad rzeką Ren w Gerstheim.

W tym roku święto to wypadało 30 maja w tym kraju. Niestety radosne świętowanie zostało zakłócone przez przerażający wypadek.

Siedmiu obywateli Niemiec spędzało dzień ojca na rodzinnym pikniku nad rzeką Ren w Gerstheim w północno-wschodniej Francji. W pewnym momencie dwaj mężczyźni i dwie dziewczynki weszli na ponton, aby popływać. Według świadków, których słowa przytacza „Bild”, widać było, że nagle zepsuł się silniki. To wtedy doszło do wypadku.

29-letni Florin oraz drugi mężczyzna, który z nim płynął, próbowali wiosłować, aby dobić do brzegu. Niestety, prąd był zbyt silny i zaczął znosić ich w stronę jazu. Jest to budowla na rzece, której zadaniem jest spiętrzanie wody. Ponton wywrócił się i wszyscy z niego wypadli.

Kiedy zobaczył to 27-letni Utu, brat 29-letniego Florina, bez wahania wskoczył do wody i próbował ratować bliskich. Niestety mężczyzna doznał ataku serca i zmarł.

Inni świadkowie również starali się pomóc. Udało im się wyciągnąć mężczyzn i 6-latkę. Mimo iż Florin i Ela jeszcze wtedy żyli, niedługo później zmarli. Drugi mężczyzna nadal przebywa w szpitalu. Nadal nie odnaleziono 4-letniej Marii.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz