Home ludzie Piękna studentka poddała się 15 operacjom plastycznym. Teraz ludzie się z niej śmieją.

Piękna studentka poddała się 15 operacjom plastycznym. Teraz ludzie się z niej śmieją.

„Zaakceptuj siebie” to hasło, które spotykamy wszędzie w mediach społecznościowych, telewizji czy słyszymy od ludzi.

Pojawia się jednak pytanie, co zrobić, gdy mimo wszystko nie potrafimy zaakceptować wyglądu swoich nóg, na których jest cellulit, brzucha z fałdkami, czy twarzy, która wygląda nie tak jakbyśmy chcieli? Oczywiście można z tym walczyć albo po prostu zapłacić. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna są w stanie przecież zdziałać cuda. Czasami jednak pochłania to do tego stopnia, że nie potrafimy powiedzieć sobie dość.

22-letnia Andrea Ivanova pochodzi z Bułgarii i studiuje.

Młoda dziewczyna w ciągu ostatniego roku poddała się kilkunastu zabiegom, które miały upodobnić ją do lalki Barbie. Aby to osiągnąć, powiększyła sobie biust i usta. Andrea chciała, aby stawały się coraz większe i w konsekwencji wygląd jej twarzy diametralnie się zmienił.

Tak ogromna metamorfoza nie mogła pozostać niezauważona przez internautów. Wielu z nich twierdzi, że Andrea wygląda teraz niczym kaczka z przerośniętymi do granic możliwości piersiami. Co na to 22-latka? Zupełnie nie przejmuje się zdaniem innych. Ona jest zadowolona z efektów i bardzo możliwe, że już niebawem podda się kolejnym zabiegom.

Czy kiedyś się zatrzyma? Czas pokaże.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz