Home Poruszające Zamordował 5 swoich dzieci. Zeznania byłej żony, a zarazem matki, wprawiają w osłupienie.

Zamordował 5 swoich dzieci. Zeznania byłej żony, a zarazem matki, wprawiają w osłupienie.

Ta sprawa wstrząsnęła całymi Stanami Zjednoczonymi. Timothy Jones sądzony jest w sprawie zabójstwa swoich dzieci. Sąd zdecyduje czy mężczyzna trafi do więzienia na dożywocie, czy otrzyma karę śmierci.

Zaczęło się od tego, że najpierw pobił na śmierć jednego syna. Później zajął się resztą. Timothy i Amber Kyzer byli małżeństwem kilka lat. Kiedy doszło do rozwodu dzielili wspólną opiekę nad dziećmi. Jednak niedługo potem Amber straciła pracę i nie miała warunków do zajmowania się dziećmi. Wspólnie postanowili, że lepiej będzie, jeśli to Timothy zajmie się nimi. Kobieta była przekonana, że zostawia dzieci w dobrych rękach.

Amber Kyzer wydała poruszające oświadczenie, z którego dowiadujemy się, dlaczego podjęła taką decyzję

– „Nie miałam nic do zaoferowania moim dzieciom, nie mogłam im nic zapewnić, dlatego mieszkały z byłym mężem. Jako matka podjęłam najlepszą decyzję. Zaufałam wtedy mężowi. Obiecał zaopiekować się naszymi dziećmi.”

Kiedy pewnego ranka Amber zadzwoniła do dzieci przed szkołą i przedszkolem, zorientowała się, że coś jest nie w porządku. Jej syn dziwnie mówił, a w tle było słychać krzyki.

– „Słuchałam o tym, przez co przeszły moje dzieci, co wycierpiały. Jako matka miałabym ochotę rozszarpać mu twarz. Tego chcę jako mama. Nie okazał moim dzieciom ani odrobiny współczucia, ale też te same dzieci go kochały i dlatego zabieram głos w ich imieniu, nie swoim, i to właśnie mówię.”

Na sali sądowej kobieta zwróciła się do byłego męża i powiedziała, że gdy byli razem, bardzo go kochała, dzieci też. Jones ocierał łzy chusteczką.

Najprawdopodobniej Nathan jako pierwszy „zdenerwował” ojca tak bardzo, że ten pobił go na śmierć. Wtedy przyszła pora na resztę dzieci, które udusił.

Morderca wyznał, że część dzieci udusił gołymi rękami, a pozostałe przy pomocy paska. Jedna z córek, która nie mogła uwierzyć w to, co widzi, wyznała jeszcze, że go kocha. Najprawdopodobniej liczyła na, że to ją uratuje. Niestety Timothy nie darował nikomu.

Do tego szokuje wyznanie Amber, która nie chce kary śmierci dla byłego męża. Kyzer powiedziała, że nie chce, by rodzina męża odczuła ból utraty syna, tak jak ona teraz go odczuwa. Oprócz Kyzera, babcia Jonesa i jego ojciec poprosili także ławę przysięgłych, by nie skazywali go na śmierć.

Jeszcze bardziej szokuje fakt, że w trakcie rozprawy opinia publiczna dowiedziała się o tym, że w trakcie małżeństwa zdarzało mu się bić żonę i pluć na nią, a to wszystko w obecności dzieci.

Jak ojciec mógł dopuścić się czegoś takiego?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
33
Zły
Zły
78

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz