Home ludzie Roksana Węgiel skrytykowana. Po raz kolejny chodzi o ubiór 14-latki.

Roksana Węgiel skrytykowana. Po raz kolejny chodzi o ubiór 14-latki.

Roksana Węgiel nie ma łatwego startu na naszym rynku. Ma grono fanów, ale są też i tacy, którzy podchodzą sceptycznie do jej decyzji.

Niestety fala hejtu nie omija 14-latki, która wygrała Eurowizję Junior.

Mocno krytykowane są jej stylizacje. Raz zarzuca się jej zbytnią śmiałość, a jeszcze innym razem ubrania jak dla dziecka. Tym razem jednak nie o to chodziło.

Jakiś czas temu Roksanę Węgiel oceniła Julia Wieniawa. Starsza koleżanka wyrażała się miło o 14-latce, ale można było odnieść wrażenie, że jej wybory nie do końca przypadły do gustu Julii. Inne zdanie na temat Roksany ma chłopak Wieniawy, który podkreśla, aby skupić się na muzyce, a nie na tym, jak ktoś się ubiera.

Tym razem chodziło o cenę kompletu, który uczennica założyła do programu „Pytanie na Śniadanie”. Jedna z obserwujących ją osób pod zdjęciem napisała, co myśli o tym.

– „Na tym zdjęciu masz spodenki za 450 i kurtkę za ponad 300 złotych…”

No i się zaczęło. Nie tylko ludziom przeszkadzało to, że 14-latka nosi zestaw za prawie tysiąc złotych, ale nagle okazało się, że kurtka, którą ma na sobie także jest wpadką…

– „Tak upalnie aż musisz kurtkę ubrać To nieźle, ale mózg.”

Fani oczywiście trzymają stronę Roksany, ale hejterzy też nie śpią. Roksana nie ma łatwego życia w polskim show-biznesie. Życzymy jej dużo wytrwałości i spokoju ducha.

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz