Home Poruszające W karambolu pod Szczecinem zginęła trójka dzieci, mama i babcia. Rodzina prosi o pomoc.

W karambolu pod Szczecinem zginęła trójka dzieci, mama i babcia. Rodzina prosi o pomoc.

Wypadek pod Szczecinem miał tragiczne zakończenie. W karambolu na A6 zginęła rodzina – trójka dzieci, mama i babcia. Teraz ich bliscy chcą zebrać pieniądze, aby pochować ich tak, jak tego chcieli.

Nie potrafimy sobie nawet wyobrazić, co w tej chwili przechodzi rodzina Filipa, Mai, Zuzi, ich mamy Olgi i babci Mirosławy. Do karambolu pod Szczecinem doszło w niedzielę. Na A6 zderzyło się ze sobą 7 samochodów osobowych i ciężarówka. Auta zaczęły płonąć, w wyniku pęknięcia baku i zapłonu benzyny. W wypadku zginęło 6 osób, a 4 zostały ranne.

Pani Magda, której rodzina zginęła w wypadku, założyła zbiórkę na organizację pogrzebu jej bliskich, którzy zginęli w karambolu na A6. Jej cel to 50 tysięcy złotych.

Pani Magda napisała na stronie, że założyła ją, ponieważ jest pewna, że są ludzie chętni do pomocy. Zaznaczyła, że to jedyna oficjalna zbiórka założona przez rodzinę. Dodała także:

– „Zakładamy zbiórkę na rzecz ceremonii, chcielibyśmy ich pochować tak, jakby sobie życzyli, w sposób, na jaki na to zasługują.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz