Home News 19-latek ostrzelał komendę policji. Jeden z policjantów ruszył za nim w pościg.
590

19-latek ostrzelał komendę policji. Jeden z policjantów ruszył za nim w pościg.

19-latek ostrzelał komendę policji w Hajnówce na Podlasiu. Strzały usłyszał jeden z funkcjonariuszy, który ruszył w pościg za nastolatkiem.

Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się młody mężczyzna. Usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło w Hajnówce. 19-letni mężczyzna ostrzelał budynek policji z broni pneumatycznej na małe kulki. Jeden z policjantów usłyszał odgłosy uderzeń o elewację. Wychylając się z okna, zobaczył 19-latka mierzącego z pistoletu w komendę.

Funkcjonariusz wybiegł z budynku i pobiegł za strzelcem. Okazało się, że chłopak używał broni ASG, czyli repliki broni palnej, ale strzelającej plastikowymi lub metalowymi kulkami. Takie pistolety nie są klasyfikowane tak, jak chociażby wiatrówki, ale strzelanie w osoby bez odpowiedniego stroju ochronnego może być bardzo niebezpieczne.

Po zatrzymaniu 19-latka, policjanci przeszukali jego mieszkanie. Znaleźli w nim marihuanę. Ze względu na posiadanie narkotyków i wybryk z bronią ASG, chłopakowi postawiono zarzuty narażenia innych osób na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zniszczenia mienia i posiadanie narkotyków. Obecnie zastosowano wobec niego dozór policyjny.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz