Home ludzie Jarosław Kaczyński był kiedyś bardzo zakochany. Wyciekło imię i nazwisko tajemniczej kobiety.
1.20K

Jarosław Kaczyński był kiedyś bardzo zakochany. Wyciekło imię i nazwisko tajemniczej kobiety.

Życie uczuciowe prezesa PiS budzi zainteresowanie wielu osób. Zdaje się on być człowiekiem bardzo niedostępnym i ciężko wyobrazić go sobie w związku.

Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Dawna miłość Jarosława Kaczyńskiego złamała mu serce.

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński wiele lat temu był zakochany w pewnej kobiecie. Z pewnością wielu z Was ciężko w to uwierzyć. W końcu od lat postrzegany jest jako niedostępny kawaler. Być może zbudował taki wizerunek ze względu na nieszczęśliwą miłość. Jarosław Kaczyński w młodości był zakochany w pani muzykolog. Niestety ich romans nie skończył się szczęśliwie.

Ich miłości sprzeciwił się ojciec kobiety. O sytuacji opowiedział współpracownik Prezesa PiS, w książce „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego”:

– „Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że Prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem.”

Starą miłością Kaczyńskiego, miała być Anna Gruszczyńska-Ziółkowska. Niektórzy są przekonani, że to właśnie ona złamała jego serce, które już nigdy nie zabiło do kogoś na tyle mocno, żeby się ożenić.

Według autora książki, w życiu Kaczyńskiego pojawiały się jeszcze inne kobiety. W końcu zawsze jest bardzo szarmancki wobec pań. Co jakiś czas pojawiają się pogłoski, że prezes jest zakochany. Jednak ciężko doszukać się jakiekolwiek komentarza od samego zainteresowanego albo osób z jego otoczenia.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
45
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz