Home Niesamowite Przerażająca przepowiednia sprzed 500 lat. Ma spełnić się już niebawem.

Przerażająca przepowiednia sprzed 500 lat. Ma spełnić się już niebawem.

Przepowiednie końca świata pojawiają się co jakiś czas. To z nich dowiadujemy się o kolejnej wojnie światowej, atakach terrorystycznych, globalnym ociepleniu czy innych katastrofach.

Tym razem SuperExoress zajął się tym, co przewidział w XVI wieku znany lekarz i przyrodnik. Parcelus nazywany był ojcem medycyny nowożytnej, ale mówi się też, że kochał astrologię i miał dar jasnowidzenia. Niejednokrotnie bowiem przewidywał przyszłość.

Parcelus w swoich przepowiedniach mówił dużo o tym, co ma nadejść w dalekiej przyszłości. Wymieniał wydarzenia, które nastąpić mają dopiero w XXII wieku. Co się stanie?

Na łamach Super Expressu pojawił się fragment z książki lekarza, z którego dowiadujemy się o przerażających rzeczach, które mają nadejść.

– „Wschód zbuntuje się przeciwko Zachodowi. Tysiące ognistych strzał polecą w niebo ze wschodnich terytoriów; upadłszy na ziemię, zrodzą słupy ognia, które będą wypalać wszystko na swej drodze.”

Co może to oznaczać? Badacze zajmujący się analizowaniem jego tekstów, nie maja wątpliwości. Słowa te opisują nadchodzącą wojnę.

– „Głębokie rany i strupy pokryją wielu ludzi. Ich dusze opuszczą ciała, jedna trzecia mieszkańców globu zginie.”

Dla osób zajmujących się tematem Parcelusa opis tych wydarzeń zwiastuje III Wojnę Światową i koniec ludzkości. Lekarz w swojej książce opisuje też, że na Ziemi dojdzie do skażeń wód, że cierpieć maja zwierzęta i przyroda, co w ostateczności doprowadzi do ich wyginięcia. Czy jest się czego bać?

Na pewno każda z przepowiedni, która mówi o końcu świata, przyprawia o dreszcze. Tym bardziej taka, która została stworzona przez XVI-wiecznego badacza, który pisze… o bombach atomowych i broni nuklearnej. Skąd miałby o tym wiedzieć?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz