Home ludzie Gdy ją zobaczył, uciekł z randki. Wtedy postanowiła, że weźmie się za siebie.

Gdy ją zobaczył, uciekł z randki. Wtedy postanowiła, że weźmie się za siebie.

Gdy Hannah Bean zakładała konto na Tinderze, nie sądziła, że jej życie zmieni się przez to aż tak. Nie, nie chodzi o to, że poznała miłość swojego życia.

Hannah poznała siebie i dowiedziała się, jak walczyć o to, aby być lepszą wersją samej siebie. Co się stało?

Hannah, jak każda młoda kobieta chciała się zakochać. Marzyła o tym, aby móc trzymać kogoś za rękę, być przy kimś i cieszyć się z tą osobą życiem.

Dlatego też założyła sobie konto na Tinderze. Liczyła, że spotka kogoś wartościowego. Okazało się, że nie czekała długo, a na jej „internetowej drodze” stanął interesujący mężczyzna. Rozmawiali ze sobą przez kilka miesięcy, aż w końcu postanowili się spotkać.

Przyszedł dzień randki. Hannah ubrała się w swoje najlepsze ciuchy, umalowała się i zestresowana ruszyła do restauracji, gdzie czekała na swoją randkę. Niestety mężczyzna długo się nie pojawiał. Po jakimś czasie wysłał jej wiadomość, od której rozpoczęła się jej przemiana. Kiedy Hannah czytała ją, połykała łzy, ale wiedziała, że przyszedł czas na zmiany.

– „Wszedłem i nie wyglądasz jak na zdjęciach. Zrób sobie przysługę, zjedz sałatkę i schudnij.”

W tamtym momencie coś zmieniło się w jej myśleniu. Kobieta chciała schudnąć i w końcu pokochać siebie. Rozpoczęła dietę i ćwiczenia.

Dążyła do tego, zmienić swój wygląd, bo nie tylko chodziło w jej przypadku o kwestie wizualne, ale także i zdrowotne. Hannah nie chciała więcej ważyć 170 kg. Mijały miesiące, a jej zapał nie spadał. Tak bardzo pragnęła zmiany, że pierwsze efekty jej metamorfozy były widoczne już po kilku tygodniach.

– „Gdy wracam myślami do tej nieudanej randki, jest mi źle. Byłam tak zawstydzona i zażenowana. Zacząłem płakać w kawiarni. To było straszne i długo nie mogłam ponownie zalogować się na Tindera. To nie jest tak, że się zapuściłam, bo ja odkąd pamiętam, to taka byłam. Byłam prześladowana w szkole ze względu na to, jak wyglądam. Kiedy mój ojczym zmarł, gdy miałam 15 lat, przytyłam jeszcze więcej i ważyłam już 110 kilogramów. Spirala się nakręcała sama.”

W końcu stało się tak, że złe nawyki żywieniowe kobiety przejęły nad nią kontrolę. Lekarze ostrzegali ją, że nie przeżyje kolejnych dwóch lat, jeśli nadal będzie przybierać na wadze.

W obliczu tego, Hannah wiedziała, że musi dokonać prawdziwej zmiany w swoim życiu. Wpływ miało nie tylko to, co usłyszała na nieudanej randce. Zaczęła walkę o siebie. W 2016 roku zmieniła dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć.

– „Miałam wiele problemów zdrowotnych: wysokie ciśnienie krwi i stan przedcukrzycowy. Nienawidziłam ciała, w którym byłam. To był dla mnie punkt zwrotny.”

– „Zaczęłam jeść zdrowsze posiłki i chodzić na siłownię. Po utracie pierwszych kilogramów czułam się tak lekko. Pomogła mi także operacja zmniejszenia żołądka i finalnie straciłam około 80 kg!”

Hannah dodała, że pomimo okrutnych słów od tego chłopaka, nie pozwoliła, by powstrzymało ją to od znalezienia miłości. Ponownie zainstalowała Tindera!

– „Życie całkowicie się dla mnie zmieniło. Codziennie budzę się niesamowicie szczęśliwa. Naprawdę nie jestem przyzwyczajona do komplementów związanych z moim wyglądem, ale to sprawia, że czuję się świetnie.”

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz