Home Wideo Ludzie z całego świata pokochali tego księdza. W czasie mszy zaczepiał go obcy pies.

Ludzie z całego świata pokochali tego księdza. W czasie mszy zaczepiał go obcy pies.

Psy wprowadzają do naszego życia ogromną radość. Zawsze potrafią poprawić nam humor. Są urocze, bo w danej chwili robią to, na co przyjdzie im ochota i nie przejmują się innymi.

Ta szczerość jest w nich najpiękniejsza. Czworonóg, którego zaraz zobaczysz, jest na to świetnym przykładem. Pies niespodziewanie zawitał na mszę w Brazylii i zaczął zaczepiać księdza. Reakcja duchownego nie mogła być lepsza.

Na nabożeństwie w kościele Nossa Senhora das Dores pojawił się nietypowy gość w postaci psa. Zwierzak był bardzo zadowolony i postanowił pozaczepiać księdza. Położył się przy nim i domagał się uwagi.

Mszę prowadził ojciec José Geraldo Sobreira. Jego reakcja na uroczego psiaka nie mogła być lepsza! Zamiast wypędzić czworonoga, on uśmiechnął się i przyjaźnie go pogłaskał.

– „Ten psiak wyraźnie miał ochotę na zabawę. Był w tym wszystkim taki beztroski i wesoły. Czworonogi potrafią wnieść w życie masę radości, a ten futrzak jest tego doskonałym dowodem” – przyznał ojciec José Geraldo Sobreira.

Urocza sytuacja została zarejestrowana przez kamerę, a film trafił do sieci i spotkał się z szerokim odbiorem.

Pod nagraniem znajdziemy mnóstwo komentarzy. Chociaż nie wiadomo skąd pochodzi zwierzak, niektórzy internauci stwierdzili, że jego obecność była znakiem od Boga.

– „Być może Bóg zesłał tego pieska, aby poprawić nam wszystkim humor. To było wspaniałe!” – napisała jedna z użytkowniczek.

– „Świat bez zwierząt nigdy nie byłby taki sam. One są takie szczere, radosne i wesołe. Potrafią cieszyć się z najmniejszych rzeczy, a także szerzyć radość wszędzie, gdzie się pojawią. Niesamowite!” – skomentował inny Internauta.

Od czasu, gdy film trafił do sieci, ojciec José Geraldo Sobreira zyskał masę fanów. Ludzie byli zachwyceni jego reakcją na zaczepki zwierzaka. Teraz na pewno frekwencja na mszach w tym kościele zwiększy się.

– „Prawda jest taka, że nie każdy na jego miejscu zachowałby się tak samo. Uwielbiam gest tego księdza. On musi być naprawdę wspaniałym człowiekiem. Nasz świat zdecydowanie potrzebuje więcej takich ludzi jak on. Niech Bóg ma go w swojej opiece” – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz