Home News 24-latek wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Z naprzeciwka jechała rodzina z dwójką dzieci.

24-latek wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Z naprzeciwka jechała rodzina z dwójką dzieci.

Tragedia w Małej Nieszawce niedaleko Torunia. W sobotę tuż przed północą na drodze S-10, 24-letni kierowca BMW jadący od strony Bydgoszczy, nagle zaczął wyprzedzać Volkswagena.

W tym samym czasie z naprzeciwka nadjechał samochód osobowy Opel Astra, którym jechała rodzina z dziećmi. Doszło do zderzenia.

43-letni kierowca Opla zginął na miejscu. Żona mężczyzny trafiła do szpitala. Dwoje dzieci nie odniosło poważniejszych obrażeń.

Pochodzący z województwa mazowieckiego 24-latek został zatrzymany aż do wyjaśnienia sprawy. Wiadomo, że w momencie wypadku był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Każdy, kto był świadkiem zdarzenia albo może pomóc w ustaleniu szczegółów tragedii, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej w Toruniu ul. Grudziądzka 17 lub kontakt telefoniczny z dyżurnym oficerem komendy pod numerem 56 641 23 69 lub 69, a także z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu pod numerem 56 641 26 07.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz