Home News Zaskakujący zwrot w sprawie zabójstwa Blanki z Olecka. Ojciec zwolniony z aresztu.
110

Zaskakujący zwrot w sprawie zabójstwa Blanki z Olecka. Ojciec zwolniony z aresztu.

Ojciec zamordowanej Blanki został zwolniony z aresztu. 45-letni Grzegorz W. został wypuszczony w poniedziałek. Prokuratura Okręgowa w Suwałkach na razie nie udziela informacji w tej sprawie.

9-miesięczna Blanka została znaleziona martwa w mieszkaniu. Dziewczynka była pobita i wykorzystana seksualnie. Jej serce było przebite żebrem.

W sprawie zatrzymano 45-letniego ojca i 36-letnią matkę dziecka. Trwały przesłuchania, a sąsiedzi zaczynali mówić. Wielu z nich mówiło o tym, że para była po rozwodzie i dziecko mieszkało z kobietą, a Grzegorz W. jedynie odwiedzał córkę. Ktoś zeznał również, że w jej mieszkaniu przebywał od czasu do czasu 50-letni mężczyzna. Był tam również w dniu, gdy znaleziono ciało Blanki.

Ojciec zamordowanej Blanki został zwolniony w poniedziałek, mimo iż 24 czerwca śledczy powiadomili go o tym, że w areszcie spędzi najbliższe 3 miesiące.

W mediach pojawiła się też informacja, że zatrzymano 50-latka z Suwałk, który miał przebywać regularnie u matki Blanki. Policja na razie nie odniosła się do tych doniesień. Śmierć Blanki jest tragedią dla wszystkich. Dziewczynka zmarła przez krwotok wewnętrzny i uszkodzenia mózgu. Podejrzewa się, że bito ją tępym narzędziem lub uderzono o kant stołu.

Zastanawiające jest też to, że do śmierci dziecka doszło trzy miesiące po tym, jak wróciła z rodziny zastępczej. Dlaczego tak się stało? W tej sprawie również wszczęto dochodzenie. Prokuratura bada wątek niedopełnienia obowiązków służbowych i przekroczenia uprawnień przez sąd, policję, kuratora i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz