Home Poruszające 6-latek przywiązany łańcuchem do drzwi i katowany. Tłumaczenie ojca szokuje.

6-latek przywiązany łańcuchem do drzwi i katowany. Tłumaczenie ojca szokuje.

36-letni mechanik z Ukrainy został zatrzymany, gdy na jaw wyszło to, jak traktował swojego 6-letniego syna.

Chłopiec poskarżył się kolegom, że w domu przechodzi katusze i nie chce tam wracać. Ci przekazali informacje rodzicom, a oni zwrócili się po pomoc do policji.

Dziecko było katowane, tresowane i przywiązane do drzwi łańcuchem. Ojciec twierdzi, że na tym polega wychowanie. Nie widzi w swoim zachowaniu żadnej winy i przekonany jest, że właśnie tak wychowuje się grzeczne dzieci. Kiedy policja przybyła na miejsce, była w szoku.

6-latek klęczał przy drzwiach, a do jego ciała przymocowany był łańcuch. Na całym ciele miał wiele zadrapań i siniaków. Kiedy przesłuchano ojca dziecka, nawet nie ukrywał tego, że bije chłopca. Powiedział, że chce go w ten sposób nauczyć pokory i posłuszeństwa. Sądził, że policjanci przyznają mu rację. Powiedział, że chce nauczyć chłopca, aby go słuchał, bo niszczył dom i jego zdaniem, był niegrzeczny.

Sąd na pewno odbierze mu prawa rodzicielskie. Grozi mu także do pięciu lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad dzieckiem.

6-latek nie wróci już do rodzinnego domu. Trafi do domu dziecka, w którym już wcześniej był po rozwodzie rodziców. Wtedy jednak ojciec przekonał sąd, że sprawdzi się jako samotny rodzic… Zabrał syna do domu, gdzie mieszkał z 27-letnia konkubiną.

Jak rodzic może traktować swoje dziecko w taki sposób?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
48
Zły
Zły
125

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz