Home Niesamowite Po 44 latach małżeństwa wzięli rozwód. Patrząc, jak się zmieniła, żałuje, że odszedł.

Po 44 latach małżeństwa wzięli rozwód. Patrząc, jak się zmieniła, żałuje, że odszedł.

W USA średnio co 13 sekund dochodzi do rozwodu. Jedną z osób, która rozstała się ze swoim mężem po 44 latach małżeństwa, jest Vicki.

W konsekwencji kobieta została sama z bagażem ciężkich doświadczeń i bez wiary, że ma jakąkolwiek przyszłość u boku innego mężczyzny. W końcu nie umawiała się na randki odkąd skończyła 18 lat, a sama myśl o tym była już dla niej przytłaczająca. Pewnego dnia powiedziała jednak sobie dość i stwierdziła, że musi zawalczyć o lepsze jutro. Dzisiaj wie, że podjęła wtedy najlepszą decyzję.

Kobieta zgłosiła się do „The Makeover Guy”, czyli Christophera Hopkinsa, z nadzieją, że poczuje się lepiej.

Po tym, jak Vicki rozstała się z mężem, postanowiła zadbać o swój wygląd i odzyskać wiarę w siebie. Christopher posiada salon urody w Minneapolis, a na swoim kanale, gdzie publikuje przemiany ludzi, zgromadził już ponad 34000 subskrypcji. Liczby te mówią same za siebie. Vicki wierzyła, że umiejętności Christophera tchną w nią drugie życie. Słusznie. The Makeover Guy bowiem uwielbia udowadniać swoim klientom, że nowa fryzura może wyglądać o niebo lepiej niż poprzednia.

Gdy Vicki zaczyna opowiadać swoją historię, łzy same napływają jej do oczu. Co na to Christopher? Próbował uspokoić klientkę, podkreślając, że łzy to nic innego, jak pozytywne uwolnienie energii, po czym zabrał się do roboty. Już wtedy wiedział, że będzie w stanie sprawić, aby Vicki poczuła się o wiele lepiej.

Niezwykłą metamorfozę kobiety możesz zobaczyć poniżej. Dzięki niej kobieta z pewnością weszła w nowy etap życia z uśmiechem na twarzy.

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz