Home Niesamowite Krzysztof Jackowski dokładnie opisuje życie po śmierci. „Psychicznie się tego obawiam”.

Krzysztof Jackowski dokładnie opisuje życie po śmierci. „Psychicznie się tego obawiam”.

Każdy chociaż raz zastanawiał się, jak wygląda życie po śmierci. Niektórzy zupełnie w to nie wierzą, ale przez lata pojawiało się mnóstwo relacji „z drugiej strony”.

Ostatnio swoją wiedzą na temat zaświatów podzielił się Krzysztof Jackowski.

Nie wszyscy wierzą w dar jasnowidzenia Jackowskiego, ale to nie zraża go do dzielenia się swoimi przepowiedniami. Zwykle wspomina o końcu świata i III wojnie światowej. Teraz jednak podzielił się wizjami dotyczącymi życia po śmierci.

56-letni wizjoner w rozmowie z „Super Expressem” przekonuje, że nie pozostało mu wiele czasu na ziemi:

– „Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci.”

Niektórych może jednak zaskoczyć, że taka perspektywa nie sprawia, że jasnowidz patrzy w przyszłość ze smutkiem. Twierdzi, że śmierć ciała wcale nie jest końcem:

– „Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje.”

W rozmowie Jackowski nie dał jednoznacznej odpowiedzi na temat istnienia nieba i piekła. Podzielił się jednak szczegółowym opisem tego, co dzieje się z ludźmi po odejściu z tego świata.

– „Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl (…). Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym.”

Mimo iż ta wizja jest bardzo optymistyczna, jasnowidz podkreślił, że życie po życiu ma też swoje minusy. Według niego może się okazać, że w którymś momencie zatęsknimy za byciem głodnym, zakochaniem się czy innymi codziennymi czynnościami.

Wierzycie w przepowiednie Jackowskiego?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz