Home News Masturbował się na placu zabaw przy 2 dziewczynkach. Policja udostępnia jego wizerunek.
797

Masturbował się na placu zabaw przy 2 dziewczynkach. Policja udostępnia jego wizerunek.

Do skandalicznej sytuacji doszło 29 maja na placu zabaw przy parku „Pod Żyrafą” w Tychach.

To tam bawiły się dwie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat, gdy w pewnym momencie niedaleko pojawił się mężczyzna i zaczął masturbować się na widok dzieci. Maluchy dobrze wiedziały, że nie powinien robić tego przy nich, dlatego opowiedziały o wszystkim pewnej kobiecie. Ta natychmiast wezwała policję. Niestety zanim funkcjonariusze zjawili się na miejscu, mężczyzna zdążył uciec.

Dziewczynki, które wtedy bawiły się na placu zabaw, zostały już przesłuchane przez sąd, z nadzieją, że dzięki ich zeznaniom uda się odnaleźć sprawcę. Na ten moment ustalono jego rysopis i stworzono dwa portrety pamięciowe.

Jak wynika z zeznań dziewczynek, poszukiwany ma około 175 – 175 wzrostu i jest w wieku 30 – 32 lat. Ma krępą budowę ciała, okrągłą twarz, jasne brwi i zielone oczy. Jedna z dziewczynek zauważyła też na jego twarzy kilkudniowy, jasny zarost i blizny na policzkach, prawdopodobnie po trądziku. Tamtego dnia był ubrany w szare spodnie w paski bluzę z szarymi plamami z zaciągniętym na głowę kapturem.

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny lub może przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46, listowny, telefoniczny pod numerami (32) 325-62-80, 112 lub mailowy wysyłając wiadomość na adres kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz