Home Zabawne Kobiety wyznają najgłupsze teksty, jakie usłyszały od mężczyzn na temat seksu i okresu.

Kobiety wyznają najgłupsze teksty, jakie usłyszały od mężczyzn na temat seksu i okresu.

Wszyscy wiemy, że kobiety i mężczyźni różnią się. Jesteśmy różnie zbudowani, mamy inny układ rozrodczy, a miesiączka spotyka wyłącznie kobiety.

Tak to działa, ale czy panowie wiedzą cokolwiek na ten temat? Okazuje się, że niektórzy mężczyźni wiedzą bardzo mało, czego dowodem są wyznania kobiet, które odważyły się podzielić nimi publicznie.

Pewna użytkowniczka Twittera o nicku @brownandbella poprosiła o to, aby kobiety podzieliły się najdziwniejszymi historiami, jakie kiedykolwiek faceci powiedzieli na temat seksu, okresu i zapłodnienia.

– „Jeden facet powiedział mi, że kobieta może dojść tylko wtedy, gdy kogoś kocha”

– „Mąż mojej kumpeli zabrał ich 15-letniej córce telefon i zakazał wyjść do koleżanki, ponieważ był pewien, że zaczęła uprawiać seks. Po czym to wywnioskował? Bo urosły jej piersi…”

– „Pewien facet zszokowany zapytał mnie, dlaczego mam majtki w innym kolorze niż stanik. Był pewien, że nosi się komplety i zmienia się je każdego dnia”

– „Mój kolega był pewien, że okres ma związek z jakąś chorobą, którą mają tylko kobiety”

– „Jeden z facetów, z którym zaczynałam się spotykać, zapytał się mnie, czy zawsze w czasie okresu leci krew. Ma 30 lat”

– „Poszłam do łóżka ze studentem medycyny. Niestety dostałam okres w czasie zbliżenia. On wyrzucił mnie z pokoju, mówiąc, że teraz się tym zaraził…”

– „Jeden chłopak był w szoku, gdy powiedziałam, mu że tampony się wyciąga. Był pewien, że one się rozpuszczają”

– „Wyjeżdżałam z koleżanką na weekend. Mój chłopak zobaczył, że pakuję tabletki antykoncepcyjne. Wpadł w szał, bo był pewien, że chcę go zdradzić”

– „Pewien chłopak myślał, że prezerwatywy można wypłukać i używać je kilka razy. Mówił to śmiertelnie poważnie i nie żartował”

– „Kolega wyznał, że wie o tym, jak wygląda okres. Powiedział, że współczuje nam 28-dniowego krwawienia”

– „Chłopak, z którym się spotykałam kilka miesięcy powiedział, że można uprawiać seks w lato, ponieważ plemniki wtedy nie przeżywają. MAJĄ SIĘ GOTOWAĆ…”

– „Kiedyś jakiś chłopak zapytał mnie, jak się czuję z tym, że w trakcie okresu dochodzi do poronienia. Nie wiedziałam, co mam powiedzieć. Po prostu odesłałam tego 24-latka do pana Google…”

– „Spotykałam się z chłopakiem, który był pewien, że plasterek antykoncepcyjny jest zwykłym plasterkiem… Zastanawiam się, jakby zwykły plasterek na rany miałby pomóc w antykoncepcji”

– „Mój kolega zastanawiał się, dlaczego kupuję dwie paczki podpasek na okres. Był pewien, że jedną nosi się przez cały dzień…”

Znacie podobne przypadki? 😉

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz