Home Wideo Kilkulatka zgubiła się na plaży. Plażowicze w nietypowy sposób pomogli jej wrócić do mamy.

Kilkulatka zgubiła się na plaży. Plażowicze w nietypowy sposób pomogli jej wrócić do mamy.

Okres wakacyjny trwa, ale nie znaczy to, że możemy odpuścić pilnowanie naszych dzieci. Pamiętajmy, aby zawsze mieć oczy dookoła głowy.

Jednak teoria nie zawsze idzie ramie w ramię z praktyką. Na pewno każdy z nas miał w swoim życiu historię, w której tylko na moment spuścił dziecko z oczu, a po chwili orientował się, że zniknęło.

Na jednej z plaż zgubiła się dziewczynka. Masa ręczników, ludzi i bawiących się dzieci. Dziecko poszło kilka kroków dalej i nie potrafiło wrócić do mamy.

Wtedy do akcji ruszyli inni odpoczywający, którzy wpadli na genialny pomysł. Warto go zapamiętać. Oczywiście najlepiej gdybyśmy nie musieli go wdrażać w życie, ale bywa różnie.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widzimy dziewczynkę, która zgubiła się na plaży. Bawiła się przy brzegu i nagle zorientowała się, że nie może znaleźć rodziców.

Wtedy też jeden z plażowiczów wpadł na pomysł, że weźmie dziewczynkę na ramiona tak, aby była widoczna. Inni stanęli obok nich i zaczęli klaskać. Powoli przemierzali plażę, zwracając na siebie uwagę. Sposób okazał się być wyjątkowo skuteczny, bo już kilka minut później zrozpaczona matka podbiegła do córki.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz