Home ludzie Małgorzata Kożuchowska zmieniła wizerunek. Od lat nie miała takiej fryzury.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła wizerunek. Od lat nie miała takiej fryzury.

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej z pewnością zaskoczyła fanów. Aktorka przyzwyczaiła nas do krótkich blond włosów, ale teraz postawiła na ciekawą zmianę i pokazała się w nowej odsłonie.

Kilka lat temu Kożuchowska ścięła włosy na krótko. Wtedy wszyscy byli zachwyceni taką zmianą, a z czasem aktorka stała się prawdziwą ikoną stylu. Teraz znowu poddała się metamorfozie i zapuściła włosy.

Fani bardzo dobrze przyjęli taką zmianę, a w komentarzach aż roi się od komplementów. Internauci zgodnie stwierdzili, że teraz Kożuchowska wygląda o wiele młodziej. Niektórzy dostrzegli nawet podobieństwo do postaci, którą grała przez lata.

– „Tez ta długość mnie zaskoczyła 😊 ale jest pięknie”

– „Ta fryzurka znacznie lepsza 😉 chociaż Pani i tak zawsze zjawiskowa”

– „Dawna Małgośka wróciła … 10 lat mniej jak nic”

– „Niczym Hanka 😍”

Domyślamy się, że aktorka nie jest bardzo zadowolona z takiego porównania. Latami próbowała odciąć się od wizerunku Hanki. Nie zmienia to jednak faktu, że jej nowa fryzura prezentuje się naprawdę dobrze.

Zmiana ta jest przede wszystkim podyktowana nową rolą. Kożuchowska właśnie rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu TVN „Motyw”. Widzowie będą mogli zobaczyć go już jesienią.

Jak Wam podoba się metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej?

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz