Home jedzenie Gałka lodów Magdy Gessler kosztuje krocie. Ludzie komentują: „Śmiech na sali z tą ceną”.

Gałka lodów Magdy Gessler kosztuje krocie. Ludzie komentują: „Śmiech na sali z tą ceną”.

Magda Gessler ma swoje lody. Znana restauratorka dobrze wie, jak swoje pomysły zamieniać w opłacalny biznes. Tak też stało się i tym razem.

Gwiazda TVN-u wypuściła swoje lody pod szyldem „Ice Queen Magda Gessler”. Na stronie takimi słowami reklamuje swoją markę:

– „Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody…”

Reporterzy z portalu tlen.pl wybrali się na Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się kawiarnia, aby dopytać ludzi czy ich zdaniem 9 zł za gałkę to odpowiednia cena i przekłada się ona na niepowtarzalny smak.

Badanie przeprowadzono na 1040 osobach w wieku powyżej 18 lat. Co mówią dane? Tak, jak można się było domyślać, ta cena jest zaporowa. 66% badanych za gałkę lodów jest w stanie zapłacić maksymalnie 2 – 3 zł. 4 – 5 zł za gałkę jest w stanie zapłacić 12% ankietowanych. Ile procent głosujących zdecydowałoby się kupić gałkę lodów Magdy Gessler za 9 zł? Jedynie 2%.

Oczywiście jesteśmy w stanie zrozumieć, że oferta może być dedykowana dla smakoszy i osób, które na to stać. Jednak czy to dobre podejście? Internauci są oburzeni i dają temu wyraz w komentarzach

– „Jest tyle innych marek lodów na rynku, dobrych i tanich, że niech pani Magda sama je swoje lody”

– „Przepraszam, że to napiszę… Ale czy to są lody dla snobów?”

– „A mi jest przykro, bo mnie nie stać, żeby iść całą rodziną na lody. Mam czuć się gorsza?”

– „Śmiech na sali z tą ceną!”

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
45
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz