Home Poruszające Zabiła córeczki, bo jej przeszkadzały. Nawet tuż przed pogrzebem nie umiała się powstrzymać.

Zabiła córeczki, bo jej przeszkadzały. Nawet tuż przed pogrzebem nie umiała się powstrzymać.

23-letnia Louise Porton z Wielkiej Brytanii była w stanie zrobić wszystko dla swojej kariery. W tragiczny sposób przekonały się o tym jej córki.

Kobieta zabiła 3-letnią Lexi Draper i 16-miesięczną Scarlett Vaughan. Zrobiła to, bo jak sama stwierdziła, dzieci przeszkadzały jej w ulubionym zajęciu, którym było uprawianie seksu za pieniądze i umawianie się na randki. Chociaż nie mieści się to w głowie, kobieta robiła to nawet, gdy starsza z córek była o włos od śmierci.

3-letnia Lexi Draper zmarła 15 stycznia, a 16-miesięczna Scarlett Vaughan 18 dni później. Mimo iż od tych okrutnych zbrodni minęło tyle czasu, dopiero teraz ruszył proces.

W trakcie przesłuchania, Porton przyznała się, że udusiła dziewczynki. To jednak nie wszystko. Mała Lexi trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Matka jednak nic sobie z tego nie robiła, bo w tym czasie rozmawiała przez telefon z klientami. Nie inaczej było dzień po śmierci córeczki, kiedy to umawiała się na kolejne spotkania ze swoimi adoratorami. Chętnych na płatny seks umawiała również w zakładzie pogrzebowym, kiedy omawiane były szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania dziecka…

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
201

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz