Home Wideo Kot sąsiada przesiadywał w jej ogrodzie. Kobieta miała tego dość i chciała dać mu nauczkę.

Kot sąsiada przesiadywał w jej ogrodzie. Kobieta miała tego dość i chciała dać mu nauczkę.

Z sąsiadami bywa różnie. Lepiej dobrze się z nimi trzymać, niż sprawiać, że będą się wkurzać. Dobrze wiedzieć, że ktoś na osiedlu zwróci uwagę na nasz samochód czy przyjrzy się podejrzanemu kurierowi.

Gorzej jest niestety wówczas, gdy sąsiad nie przepada za nami. Tak było w tym przypadku, a kluczowa okazała się być kwestia zachowania kota. To ten futrzak sprawił, że pewna kobieta straciła cierpliwość.

38-letnia April Hawes miała dość tego, że kot jej sąsiada ciągle przesiaduje u niej w ogródku. W końcu wyprowadziło ją to z równowagi do tego stopnia, że gdy zauważyła po raz kolejny zwierzaka u siebie, złapała go, poszła pod dom właściciela i rzuciła kotem o drzwi.

8-miesięczny kotek w wyniku uderzenia doznał obrażeń tkanek miękkich. Szybko aresztowano kobietę, która wyznała, że zezłościła się na kota i miała go dość, ponieważ załatwiał się w jej ogrodzie

Podkreślała także, że jej koty nie mogły swobodnie poruszać się po jej posesji, bo się bały tego kota.

– „Wielokrotnie zwracałam uwagę sąsiadowi, ale on nic z tego sobie nie robił. Nie chciałam zrobić krzywdy zwierzęciu. Po wszystkim miałam wyrzuty sumienia.”

Kevin Yarham, właściciel kota, jest przerażony zachowaniem kobiety. Ciężko mu je zrozumieć, tym bardziej, że sama ma koty i powinna wiedzieć, że Shadow chodził do niej, bo czuł inne zwierzaki. 38-latka nie trafiła do więzienia. Sąd skazał ją na rok prac społecznych i karę grzywny w wysokości 170 funtów.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz