Home News Krzysztof Jackowski miał wizję związaną z zaginięciem 5-letniego Dawidka.
1.08K

Krzysztof Jackowski miał wizję związaną z zaginięciem 5-letniego Dawidka.

Cały czas trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego. Wszyscy liczą na to, że 5-latek jest cały i zdrowy. Policji do tej pory nie udało się ustalić miejsca pobytu dziecka.

Krzysztof Jackowski o zaginięciu Dawidka wypowiedział się na łamach Super Expressu.

10 lipca zaginął 5-letni Dawid Żukowski. Od dziadków zabrał go ojciec, który odebrał sobie życie niedługo potem.

Mężczyzna miał odwieźć chłopca do matki. Gdy do tego nie doszło kobieta zawiadomiła policję. Informacje w tej sprawie nie są pocieszające. Okazało się bowiem, że nim popełnił samobójstwo, 32-latek wysłał żonie SMS-a o treści „Już nigdy nie zobaczysz syna”. To sygnał, że mogło dojść do najgorszego. Do tego dochodzą ustalenia policji, według których w aucie Pawła Ż. ktoś mógł przewozić zwłoki.

Krzysztof Jackowski wyznał, że miał wizję na temat tego dramatycznego zdarzenia. Jego zdaniem policja powinna szukać chłopca w bliskiej odległości od Grodziska Mazowieckiego. Jasnowidz wskazał też na mapie teren, który jest według niego wart sprawdzenia.

Cały czas wierzymy, że chłopczyk odnajdzie się cały i zdrowy.

Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak czuć muszą się najbliżsi 5-letniego Dawidka, dlatego jeżeli ktokolwiek ma informacje o Dawidzie Żukowskim, może zgłaszać się pod numerem tel. (22) 755 60 10 (-11,-12,-13) albo numerem alarmowym 112. Ważny jest każdy detal!

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
88
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz