Home ludzie Nowa „Królowa życia” szokuje wizerunkiem. Kasia nie ukrywa licznych operacji plastycznych.

Nowa „Królowa życia” szokuje wizerunkiem. Kasia nie ukrywa licznych operacji plastycznych.

Czy Dagmara Kaźmierska może czuć się zagrożona? Chyba coś jest na rzeczy. Nowa „Królowa życia” szokuje swoim wyglądem i zachowaniem. O kim mowa?

O Kasi z Oławy, która dołączyła do grona bohaterów popularnego show. Kasia występuje zarówno w telewizji, jak i w internecie, pod pseudonimem Laluna Unique. Nawiązując do ksywki, trzeba przyznać, że kobieta jest unikalna. Rzadko można spotkać kogoś takiego na polskich ulicach.

Nowa „Królowa życia” nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej i często odwiedza gabinety medycyny estetycznej. Widzowie mogli ją poznać w trakcie jej powrotu z Turcji, gdzie zainwestowała w swoje pośladki. Powiększyła je, bo taka figura podoba się jej najbardziej.

Laluna sama o sobie mówi, że jest modelką tattoo, ale poza tym niewiele wiemy o jej karierze. Na pewno wiele czasu poświęca na pozowanie do zdjęć, którymi dzieli się w sieci. Ma spore grono fanów, których jest już prawie 40 tysięcy.

Nowa „Królowa życia” ma też partnera, którym jest Gabryel Vicenzo. Mężczyzna przedstawia się jako model fitness i trener personalny.

Laluna dołączyła do „Królowych życia” dopiero w szóstym sezonie, ale przeczuwamy, że może sporo namieszać.

Kobieta ma 36 lat i nastoletnią córkę. Nie ukrywa, że przeszła wiele operacji plastycznych. Jej figura zachwyca wiele osób, ale są też tacy, którym zupełnie nie odpowiada.

– „Czy na tych pośladkach da się siedzieć?”

– „Dla mnie wszystkiego jest za dużo… Piersi, usta, pupa…”

A jak Wam podoba się Kasia?

Myślicie, że namiesza w polskim show-biznesie?

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz