Home ludzie Mama Roksany Węgiel szczerze o chłopaku córki. Jej słowa mogły zaboleć 14-latkę.

Mama Roksany Węgiel szczerze o chłopaku córki. Jej słowa mogły zaboleć 14-latkę.

Roksana Węgiel ma tylko 14 lat, a swoją biografią mogłaby obdarować niejedną starszą koleżankę. I chociaż prężnie rozwija swoją karierę, w tym wszystkim znajduje jeszcze czas dla swojego chłopaka.

Chłopaka, o którym powiedziała nieco więcej w najnowszym wywiadzie. Kim jest chłopak Roksany Węgiel i co zdradziła o nim piosenkarka?

Chłopakiem młodej artystki jest 15-letni Daniel Yastremski. Chłopiec o amerykańsko-białoruskich korzeniach również jest piosenkarzem. Para poznała się tuż przed Eurowizją Junior, na której oboje wystąpili. Wkrótce potem nastolatek napisał do Roksany w mediach społecznościowych. Artyści polubili się do tego stopnia, że już w grudniu spotkali się w Warszawie, a świąteczną randkę udokumentowali na swoich profilach. Zaiskrzyło między nimi niemal natychmiast.

– „Daniel skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I  tak od słowa do słowa zorganizowaliśmy z Danielem w Internecie podwójną transmisję na żywo” – powiedziała.

Od tamtego momentu Daniel spotyka się z Roksaną regularnie. Postanowili nawet połączyć siły i nagrali razem duet na debiutancką płytę nastolatki. Nastolatki, która najwyraźniej zakochała się po uszy.

– „Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taka samą częstotliwością” – powiedziała w VIVIE! Wokalistka.

To zwykłe zauroczenie czy miłość na zawsze? Na to pytanie nikt chyba nie zna odpowiedzi. Postarała się jednak na nie odpowiedzieć mama Roksany.

– „Spotykają się głównie podczas koncertów. Nie traktujemy Daniela jak przyszłego zięcia. To jest bardzo młodzieńcza miłość” – mówiła mama gwiazdy w rozmowie z „Party”.

Jak myślicie, czy ta młodzieńcza miłość przetrwa?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz