Home ludzie Znamy pary 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Partner Basi Kurdej-Szatan to prawdziwy przystojniak.

Znamy pary 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Partner Basi Kurdej-Szatan to prawdziwy przystojniak.

Zastanawiacie się kto wystąpi w najnowszym „Tańcu z Gwiazdami”? 10 edycja tanecznego show Polsatu pojawi się na antenie już jesienią.

Producenci nie zdradzili jeszcze z jakimi tancerzami zatańczą gwiazdy, ale „Super Express” dotarł do tajnych ustaleń. Na pewno czekają nas wielkie emocje.

Wiele osób twierdziło, że „Taniec z Gwiazdami” to już przeżytek, ale show reaktywowane przez Polsat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że stacje zdecydowała się na kolejną edycję programu. Produkcja na razie dawkuje informacje na temat tegorocznego „Tańca z Gwiazdami”. Na razie oficjalnie poznaliśmy listę gwiazd i kilkoro tancerzy, którzy zatańczą na parkiecie polsatowskiego studia.

Na szczęście dla fanów programu, redakcja „SE” dotarła do tajnych ustaleń Polsatu. Ujawnili nie tylko nazwiska wszystkich tancerzy i tancerek, ale zdradzili też to, co najbardziej interesuje widzów, czyli w jakich parach wystąpią uczestnicy.

Na liście na pewno nie brakuje niespodzianek. Wiele osób spodziewało się, że nowy nabytek stacji, czyli Basia Kurdej-Szatan wystąpi w „TzG” w parze, z którymś z najpopularniejszych tancerzy. Tymczasem aktorka zatańczy z Jackiem Jeschke, który ostatni raz występował w programie w 2017 roku.

Nie wiadomo jeszcze z kim zatańczy Reni Jusis i Sandra Kubicka, jednak „SE” podał informację na temat pozostałych par. Jan Kliment, który w ostatniej edycji wygrał razem z Joanną Mazur, ma na jesień szansę powtórzyć ten wyczyn z Moniką Miller. Z kolei Rafał Maserak będzie towarzyszył Joannie „Rudej” Lazar. Pozostałe pary prezentują się równie ciekawie:

  • Damian Kordas i Janja Lesar,
  • Magda Bereda i Kamilem Kuroczko,
  • Ola Kot i Tomasz Barański,
  • Adam Małczyk i Hania Żudziewicz,
  • Akop Szostak i Sara Janicka,
  • Rafał Szatan i Lenka Klimentova

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz