Home ludzie Lara Gessler opublikowała nagranie z dzikim tańcem mamy. Magda szaleje na parkiecie.

Lara Gessler opublikowała nagranie z dzikim tańcem mamy. Magda szaleje na parkiecie.

Magda Gessler to kobieta, która odniosła niebywały sukces. Posiada wiele talentów: ma głowę do biznesu, jest restauratorką, ma wielką wiedzę o gotowaniu, a także wie, jak pomóc innym.

To jednak nie wszystko. Wystarczy obejrzeć ostatnie nagranie, które na swoim Instagramie udostępniła restauratorka. Jako pierwsza opublikowała je Lara Gessler. Okazuje się, że taniec nie jest jej obcy, bowiem Magda Gessler wręcz wymiata na parkiecie.

– „Dzieje się ♥️?￰゚ヌᄄ?” – taki opis możemy przeczytać tuż obok szalonego nagrania, które zamieściła na swoim profilu restauratorka.

Ciężko się nie zgodzić z tymi słowami, bo na krótkim filmie możemy zobaczyć Magdę Gessler w towarzystwie córki Lary i jej ukochanego Waldemara. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie szalone tańce całej trójki. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście ruchy restauratorki, która jakby nie patrzeć nie jest już najmłodsza. Mimo iż skończyła 66 lat, nadal ma się świetnie, a jej ruchy są na to świetnym dowodem.

Co więcej, na Instagramie powstał hashtag #gesslerchallenge, pod którym znajdziemy następców gwiazdy, tańczących tak jak ona.

View this post on Instagram

Dzieje się ♥️🥰🇨🇦 @lara_gessler #gesslerchallenge

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz