Home ludzie Książę George jest okłamywany przez rodziców? Ukrywają przed nim istotną informację.

Książę George jest okłamywany przez rodziców? Ukrywają przed nim istotną informację.

Życie rodziny królewskiej to nie tylko przywileje, ale i ogromna odpowiedzialność. Okazuje się, że mały George nie wie, ze w przyszłości prawdopodobnie będzie pełnił ważną funkcję i zostanie królem.

Rodzice wciąż ukrywają przed nim tę informację. Teraz William wytłumaczył co nimi kierowało.

George ma już 6 lat i jest najstarszym synem księżnej Kate i księcia Williama. Póki co cieszy się beztroskim czasem wraz z 4-letnią siostrą Charlotte i 1,5-rocznym bratem Louisem. Nie wie, że jest trzeci w kolejce do objęcia tronu. Tę informację ujawniła autorka biografii księcia Karola, Catherine Mayer.

Według pisarki, rodzice George’a bardzo starają się, aby chłopiec nie dowiedział się na razie, że w przyszłości będzie pełnić tak ważną funkcję, aby zapewnić mu normalne dzieciństwo. Chcą jak najdłużej odkładać moment, w którym dowie się, że zostanie królem. Teraz książę William skomentował ich decyzję i zapowiedział, że książę o wszystkim dowie się, gdy nieco podrośnie.

– „Jeśli chodzi o naszą rodzinę, to jesteśmy bardzo normalni. Kocham moje dzieci w taki sam sposób, jak każdy ojciec i mam nadzieję, że George kocha mnie tak samo. Będzie jednak czas i miejsce, by wytłumaczyć mu, jaką rolę będzie pełnił. Teraz jest to tylko kwestia utrzymania bezpiecznego, stabilnego środowiska wokół niego i okazywania jak największej miłości.”

Co sądzicie o takim postępowaniu?

Twoja reakcja?

Super
Super
41
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz