Home ludzie Oliwia Bieniuk nie ma jeszcze 18-stki, a już zarabia krocie. „Mogłaby rzucić szkołę”.

Oliwia Bieniuk nie ma jeszcze 18-stki, a już zarabia krocie. „Mogłaby rzucić szkołę”.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że córka Ani Przybylskiej ma zadatki na bycie prawdziwą gwiazdą. Już teraz, gdy nawet nie skończyła 18 lat, Oliwia zarabia spore pieniądze.

Podobno nawet gdyby rzuciła szkołę, radziłaby sobie w życiu całkiem nieźle.

Każdy z Was z pewnością kojarzy piękną córkę Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Rośnie z niej prawdziwa gwiazda. W sumie nie zdążyła się jeszcze na dobre rozkręcić, a już jest na ustach wszystkich i zarabia duże pieniądze. Co więcej, interesują się nią pracodawcy, którzy są w stanie zapłacić jej ogromne gaże, byleby tylko zareklamowała ich produkty.

Jeden z menadżerów polskich gwiazd w rozmowie z „Rewią” zdradził nieco więcej na temat Oliwii:

– „Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tys. osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę.”

My jednak jesteśmy pewni, że Oliwia jest mądrą, młodą kobietą i nie zrezygnuje ze szkoły. Przede wszystkim przez wzgląd na swoją zmarłą mamę. Nie jest przecież tajemnicą, że Ania Przybylska nie skończyła studiów, dlatego zależało jej na tym, aby jej dzieci tego dokonały.

A my trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Oliwii.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz