Home ludzie Emily Ratajkowski wywołała burzę w sieci. Podzieliła się kontrowersyjnym zdjęciem.

Emily Ratajkowski wywołała burzę w sieci. Podzieliła się kontrowersyjnym zdjęciem.

Emily Ratjkowski właśnie zaprezentowała się na zdjęciu z nieogolonymi pachami, przełamując w ten sposób pewne tabu.

Modelka przypomina internautom, że kobieta może wyglądać jak tylko chce i promuje swój artykuł na temat prawa wyboru dla amerykańskiego „Harpers Bazaar”. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji.

W ciągu ostatnich kilku lat dyskusje na temat praw kobiet przybierają na sile. Wiele światowych gwiazd deklaruje przywiązanie do tej kwestii. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jedną z nich jest również Emily Ratajkowski. Modelka o polskich korzeniach zdecydowanie manifestuje swoje poglądy i otwarcie mówi o sobie, jako o feministce.

Teraz po raz kolejny zabrała głos w kwestii kobiet i ich prawa do dokonywania wyboru. Zrobiła to w kontrowersyjny sposób. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z nieogolonymi pachami. Opatrzyła je poruszającym opisem:

– „Dajcie kobietom prawo, dobycia tym kim chcą. Napisałam artykuł dla „Harpers Bazaar”, na temat znaczenia prawa kobiet do decydowania o sobie (np. o tym jak się ubiera, co wrzuca do internetu i czy ma ochotę na depilację), bez względu na to, co ukształtowało jej osobowość. Drobie panie, róbcie swoje, cokolwiek by to nie było.”

Owłosienie pod pachami stało się swego rodzaju manifestem. W ten sposób nie tylko gwiazdy, ale i zwykłe kobiety pokazują, że nie zgadzają się wydumanymi wymaganiami wobec nich. Spora część komentujących była zachwycona, że modelka dołączyła do tego grona, jednak byli też tacy, którzy nie kryli obrzydzenia.

– „Jesteś niesamowita, dziękuje za ten post!”

– „To jest okropne… ?￰゚ᄂᄁ?”

– „To śmieszne, jak wielu ludzi boi się naturalności. Mężczyźni mogą mieć ekstremalnie owłosione pachy, ale kobiety nie?”

– „Możesz robić co chcesz, ale ja mam prawo powiedzieć, że to obrzydliwe. To media społecznościowe i każdy ma prawo do swojej opinii”

Co sądzicie na ten temat?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz