Home Poruszające Byli podejrzani o trzy brutalne morderstwa. Teraz znaleziono ich ciała.

Byli podejrzani o trzy brutalne morderstwa. Teraz znaleziono ich ciała.

Zakończyła się trwająca ponad trzy tygodnie obława na podejrzanych o morderstwo. 18-letni Bryer Schmegelsky i 19-letni Kam Mcleod byli głównymi podejrzanymi.

Kanadyjscy policjanci właśnie trafili na ciała poszukiwanych nastolatków. Ich zwłoki odnaleziono 8 km od miejsca, gdzie porzucili samochód.

Tą sprawą żył cały świat. Dwójka nastolatków była początkowo poszukiwana jako zaginieni. Jednak wszystko zmieniło się 15 lipca. To wtedy funkcjonariusze odnaleźli przy drodze ciało 24-letniej Chyanny Deese i jej 23-letniego chłopaka Lucasa Fowlera. Ofiary zostały zastrzelone, a śledztwo wskazywało, że za dokonanie zbrodni odpowiadają Schmegelsky i McLeod.

Niestety to nie była ostatnia zbrodnia nastolatków. Po kilku dniach, 500 km od miejsca śmierci pary turystów, poszukiwani dokonali kolejnego morderstwa. Ich następną ofiarą był 64-letni Leonard Dyck. McLeod i Schmegelsky podpalili samochód ofiary, a sami zaczęli uciekać na wschód skradzionym pojazdem.

Kanadyjska policja natychmiast rozesłała za nimi listy gończe, a ich wizerunki pojawiły się w mediach na całym świecie. Ostatecznie okazało się, że uciekinierzy przebyli 3000 km od miejsca ostatniego morderstwa. Dotarli aż do miejscowości Gillam w Manitobie.

Właśnie tam na samochód poszukiwanych natrafili śledczy. Policjanci przeszukali okolicę, korzystając ze śmigłowców z urządzeniami termowizyjnymi, jednak bez rezultatu. W końcu zdecydowali się na przeszukanie pobliskiej rzeki Nelson. Ciała poszukiwanych odnaleźli kilometr od ich rzeczy porozrzucanych na brzegu. Na razie nie wiadomo nic o przyczynie śmierci obu nastolatków. Policjanci biorą pod uwagę wszystkie możliwości.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz