Home ludzie Mama wyjawia, że spodziewa się 17-ego dziecka. Wtedy jej córka ogłasza swoją niespodziankę.

Mama wyjawia, że spodziewa się 17-ego dziecka. Wtedy jej córka ogłasza swoją niespodziankę.

Kiedy para z Wielkiej Brytanii, Sue i Noel Radford poznali się i pobrali ponad 20 lat temu, założyli że będą mieć trójkę dzieci.

Dzisiaj znani są jako największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Mają 20 dzieci, a rodzina cały czas się powiększa.

Jak podaje „The Sun”, rodzina ma tygodniowo ogromne wydatki. W ciągu 7 dni zużywają 71 litrów mleka, 21 bochenków chleba, 14 opakowań płatków śniadaniowych, czy 28 rolek papieru toaletowego.

A to tylko czubek góry lodowej. Tymczasem rodzina nie korzysta z żadnych zasiłków czy pomocy społecznej.

Noel pracuje w rodzinnej piekarni w Lancashire. W codziennych obowiązkach pomagają mu najstarsze dzieci.

View this post on Instagram

Hallie Phoebe and Archie’s christening #bigfamilylove

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Sue rodziła dziecko praktycznie rok w rok. W momencie, gdy druga najstarsza córka szła na studia, kobieta spodziewała się 17 potomka.

Niestety kilka dni później Sue poroniła. To była wyjątkowo smutna wiadomość dla całej rodziny. Smutek nie trwał jednak długo. 10 miesięcy później nadeszły trzy wiadomości. Każda z nich była okazją do świętowania.

Sue i Noel dowiedzieli się bowiem, że ponownie będą rodzicami. Jedna z ich córek, Sophie, również ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Ku uciesze całej rodziny, inna z córek, Chloe, postanowiła przenieść się na studia bliżej domu. Chciała być z rodziną, gdy ta znowu się powiększy.

Sophie urodziła pierwsze dziecko zaledwie miesiąc po tym, jak jej mama urodziła swoje 16. Ta dwójka rówieśników dogaduje się niczym rodzeństwo.

View this post on Instagram

36 weeks 😍#36weekspregnant #feelhuge

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Sophie uważa, że dorastanie w dużej rodzinie jest “niesamowite”, ale mimo wszystko sama nie zamierza mieć tak wielu dzieci.

– “Osobiście nie chcę mieć tak dużej rodziny, ponieważ chcę pracować na pełen etat. Nie jestem osobą, która mogłaby by wysiedzieć w domu całymi dniami” – powiedziała Sophie w rozmowie z The Sun.

Rodzina stała się sławna po tym, jak brała udział w nagraniu programu „16 Kids and Counting”, który emitowany był na Wyspach.

Para jest małżeństwem od 23 lat. Aż ciężko uwierzyć w to, że planowali mieć tylko trójkę dzieci.

– “Chcieliśmy mieć tylko trójkę dzieci, ale ich obecność w domu była dla nas tak cudowna, że postanowiliśmy mieć więcej dzieci” – powiedział Noel The Sun.

– “Jesteśmy uzależnieni od posiadania naszych dzieci. Kochamy takie życie.”

Jak czytamy w artykule ze stycznia 2019 roku, parze urodziło się niedawno 20 dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Bonnie Raye. Przyszła na świat po porodzie trwającym zaledwie 12 minut. Para zarzeka się, że to ich ostatnie dziecko.

Poniżej możesz obejrzeć reportaż o rodzinie:

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz