Home Poruszające Dwie kobiety coś sobie obiecały jeszcze w 5 klasie. Kiedy jedna z nich umiera, druga dotrzymuje obietnicy.

Dwie kobiety coś sobie obiecały jeszcze w 5 klasie. Kiedy jedna z nich umiera, druga dotrzymuje obietnicy.

Laura i Rico Ruffino są szczęśliwym małżeństwem. Mają dwójkę zdrowych, pełnych życia córek. Podobnie jak cztery córki Elizabeth Diamond, samotnej matki i najlepszej przyjaciółki Laury.

Wiele lat temu kobiet obiecały sobie, że zawsze będą się wspierać i tak też się stało.

Niestety w 2014 roku szczęście rodziny Elizabeth, autorki książek motywacyjnych, legło w gruzach. To wtedy kobieta przekonała się, jak wielkim darem jest przyjaźń.

Elizabeth, energiczna matka czterech córek, okaz zdrowia, zawsze aktywna i lubiąca sport, zdrowo się odżywiająca, umierała. Wykryto u niej raka mózgu w końcowym stadium. 40-latka robiła wszystko, by wygrać z chorobą, głównie z myślą o córkach. Nie chciała, żeby trafiły do różnych rodzin zastępczych.

Lily, Ella, Samona i Tara nie mogły sobie wyobrazić życia bez mamy i siebie nawzajem. Elizabeth postanowiła działać.

Opowiedziała o swojej chorobie przyjaciółce. Wtedy mieszkały w innych miastach, ale miały ze sobą stały kontakt. Kiedy Laura dowiedziała się o tym, w jak poważnym stanie jest Elizabeth, od razu przyjechała.

Co więcej, po rozmowie z mężem i córkami, zgodziła się spełnić prośbę przyjaciółki. Kobieta chciała, aby rodzina Ruffino adoptowała jej dzieci.

Po śmierci matki, cztery siostry trafiły do domu państwa Ruffino. Dla nikogo nie był to łatwy moment. Dziewczynki opłakiwały śmierć mamy, a Laura i Rico musieli powiększyć swój dom o dwa pokoje. Poza tym czworo dzieci w wieku szkolnym generuje potężne koszta. Teraz to im pomagają inni tak, jak oni pomogli zmarłej Elizabeth.

Dzięki temu, że ich historia trafiła do sieci, wiele organizacji i ludzi dobrej woli pomaga im. Udało się zebrać aż 97 tys. dolarów, które zostaną przeznaczone na edukacje sióstr.

Dziewczyny świetnie się dogadują. Rico musi mieć wesoło w domu pełnym kobiet.

Najważniejsze jednak, że córki Elizabeth są razem i tak, jak obiecały mamie, dalej się uśmiechają i starają, aby każdy dzień był dobry.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz