Home Poruszające Zostawiła dwóch synków bez opieki ze względu na straszny ból jajnika. Kiedy wróciła do dzieci, przeżyła atak paniki.

Zostawiła dwóch synków bez opieki ze względu na straszny ból jajnika. Kiedy wróciła do dzieci, przeżyła atak paniki.

Jodie Norton razem z mężem od początku starają się zwracać uwagę swoich dzieci na różne niebezpieczeństwa. Nauka okazała się być bardzo skuteczna.

Jodie była sama w domu z dwoma synami, 8 i 10-latkiem, gdy nagle poczuła silny ból w okolicy jajnika. Przerażona wsadziła synów do samochodu i udała się na ostry dyżur. Będąc już na miejscu zadzwoniła po sąsiada, z którym na zmianę wozili dzieci do szkoły z prośbą o podjechanie po chłopców do szpitala. Dzieci siedziały na ławce przed budynkiem i miały poczekać u sąsiada na swojego tatę.

Jode sądziła, że sąsiad zjawi się w ciągu 5 – 10 minut. Niestety okazało się, że mężczyzna ostatecznie przyjechał dopiero po 40. Był akurat poza domem, a zdenerwowana Jodie w ogóle tego nie dosłyszała.

Podczas gdy ich mama była operowana ze względu na pęknięcie torbieli jajnika, do chłopców zbliżyła się nieznajoma kobieta i dwóch mężczyzn.

Dorośli poprosili chłopców o pomoc. W męskiej toalecie znajdował się ponoć mężczyzna, który pilnie potrzebował lekarza, ale nie chciał wyjść. Chłopcy mieli go do tego przekonać, ale obaj zgodnie odpowiedzieli „nie, dziękujemy”. Nieznajomi tłumaczyli chłopcom, że od nich zależy życie tamtej osoby, ale oni pozostali nieugięci. Na szczęście w końcu podjechał po braci sąsiad, a gdy ci wsiedli do auta, z publicznej toalety wyszedł „potrzebujący pomocy człowiek” i jakby nigdy nic dołączył do trójki, która prawdopodobnie chciała porwać chłopców.

Jodie była przerażona, gdy starszy syn opowiedział jej o tamtej sytuacji. Jednocześnie poczuła ogromną ulgę, że jej lekcje o „wyczuwaniu złych intencji” nie poszły na marne. Chłopak wyjaśnił, że nie zamierzali słuchać obcych, bo „poprosili ich o pomoc. Dorośli nie proszą o pomoc dzieci”.

Twoja reakcja?

Super
Super
65
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz